Afyon SRC Okulu | SRC1 - SRC2 - SRC3 - SRC4 Belgesi

Afyon SRC Okulu,SRC Belgesi ÜDY Ve ÜDY Belgeleri, Karayolu Taşımacılık Faaliyetleri İle İlgili Gerekli Belgelerin Bir Çoğunun Eğitimini Vermektedir. Hemen her alanda karşımıza çıkan bu belgeler alanında uzman personelimizi ile siz değerli adaylarımıza ulaştırılmaktadır.
2007 yılında Afyon merkezde kurulan firmamız, kısa zamanda alanında kendini ispat ederek Afyon’da halkımıza güler yüzlü ve kaliteli hizmet sağlamaktadır. Mesleki yeterlilik pazarında oluşan boşluğu yakaladığımız ivmeyle kapatma gayretinde olduğumuz gibi; sektörde öncü kuruluş olma yolunda ilerlemekteyiz. Alanında uzman kalifiye personelimizin özverili çalışmaları ve kurumumuzun kalite ve hizmet kavramlarının sağlıklı bir senteziyle meydana getirdiği standartlarımızla dün olduğu gibi bugün ve yarın da sizlerin hizmetinizdeyiz.

Afyon SRC Okulu, SRC türü mesleki yeterlilik belgesi testlerini ticari bir konu değil eğitim konusu olarak görüp yüksek başarı için hiç bir masraftan kaçınmaz ve bunların yükünü şoförlerimize yüklememek için fazlasıyla gayret gösterir. Kaynaklarımızı teknolojiye yatırarak bilgisayar destekli eğitimi her geçen gün geliştiriyor ve başarı oranımızı yükseltiyoruz.

Afyon SRC Okulu, şoförler ve ilgili kurumlar ile uyumlu çalışarak SRC, ÜDY, ÜDY belgesi eğitiminde değerlendirme testlerinde kendinizi yabancı hissetmeyeceğiniz bir felsefe ile her zaman hizmetinizdedir.